Parę zmian na trzylecie istnienia

21 lipca 2011 | Wyświetleń: 5754 | Komentarzy: 2

Torcik na trzylecie istnieniaWitam w nowej odsłonie i w nowym miejscu! Niemal dokładnie trzy lata temu ukazał się pierwszy wpis w moim blogu pod adresem piekarnia.wordpress.com. Najwyższy zatem czas na spore zmiany: odświeżenie wyglądu bloga i przenosiny pod nowy adres.

Wiele z wymienionych wyżej rzeczy chciałem zrobić już wcześniej, ale jakoś nie było okazji. W związku z trzecią rocznicą spiąłem się jednak i udało się zmienić wygląd bloga, przenieść go w nowe miejsce (proszę dobrze zapamiętać sobie nowy adres www.moja-piekarnia.pl!!!)  i dzięki temu uzyskać nowe możliwości, co jest choćby widoczne po prawej stronie w postaci prostego kalkulatora do obliczania przepisów na chleb.

Przenosiny nie byłby konieczne, gdyby blogi na wordpress.com dawały nieco więcej możliwości, które w sumie nie są małe, ale niektórych ważnych brakuje. Mam nadzieję, że teraz uda się zrealizować jeszcze parę pomysłów – teraz już nie ma wymówki, że się nie da. Póki co prawa kolumna wygląda jeszcze dość biednie, ale pomyślę nad tym, jak to w miarę szybko zmienić.

W związku z przenosinami wyłączyłem możliwość komentowania wpisów na poprzednim blogu i teraz działamy już tylko tutaj.

Wszystkim czytelnikom i miłośnikom wypieku własnego chleba na zakwasie dziękuję za odwiedzanie mojej stronki do tej pory i zapraszam do czytania w przyszłości!

Kategorie: Różne.

Komentarze

  1. Pięknie tu po remoncie 🙂
    Pozdrawiam!

  2. Życzę wielu odwiedzin na nowej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *